Moda Clubu Pijamada Öncü Adres

MODA CLUBU

BY SABİHA YILMAZ

Pijama günümüzde gece giysisi anlamında kullanılır. Bu nedenle kendim ve birçok arkadaşımın rahatlığı için kendi pijamalarımı tasarlamaya başladım ve birçok yerden güzel yorumlar almaya başladım ve kendimi sektörde kısa sürede yer almaya hedef koydum.

Pijama Hakkında!

Evde herkesin rahatça oturmak ve hareket etmek için giydiği giysilerdir. Bayanların en çok tercih ettikleri pijama renkleri son  senelerde beyaz ve kırmızıdır.

Misyonumuz
Kaliteli, Güvenilir Ve Hızlı Hizmet Sunarak ,
Her Yaşı Her Kesimi Bir Tıkla Modanın içine çekmek.

Vizyonumuz
İnternet Mağazacılığında Öncü Marka olmayı hedefleyen ,
Modanın Kolayca ulaşılabilir olduğunu siz müşterilerimize en kısa zamanda kanıtlayarak,
Dünya Çapında Tanınan bir Firma olmak…

PİJAMA HAKKINDA BAZI BİLGİLER!

İngiliz sömürgecileri bu pantolon türü ile Hindistan’da tanıştı. 17. yüzyıl’ın ortalarında, hem ismi hem de giysi olarak kısa süreliğine moda haline geldiği Avrupa’ya geldi. Ancak bu kısa akımdan sonra pijamalar tekrar unutuldu. Britanya İmparatorluğu’nun sömürgesi Hindistan’la ticaretin arttığı 1870 yılından sonra, pijama yeniden Avrupa’ya geldi. Hafif pijama pantolonları ile birlikte bu sefer iliklenebilen, gömleğe benzeyen bir üst giyilirdi. Birinci Dünya Savaşı’nın sonuna kadar pijama, o zamana kadar erkekler tarafından da kullanımı yaygın olan uzun geceliklerin yerini almayı başarmıştı. Pijama malzemesi olarak, Avrupa’nın sömürgelerinden temin ettiği rahat pamuk ve ipek kumaşlar kullanıldı.
20. yüzyılı 30’lu yıllarında, kadınların hafif bir tatil giysisi olarak plaj pijaması giymeleri moda oldu.

Kapat

Moda Clubu

Pijama Takımı,Gecelik,Yazlık Pijama Takımı,çift kombinleri,Şortlu Pijama Takımı,Pijama Modası,Pijama Modelleri,Kışlık Pijama,Lohusa Pijaması,Hamile Pijama Takımı,Pijama Modelleri,Organik Pijama, çift pijamaları , yeni yıl kombinleri

Kapat

Oturum Aç

Kapat

Sepet (0)

Cart is empty Sepette ürün yok.